Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014823/0014

Oscar Larsen*

Wien 1882-1972 "Frauenakt, Rückenansicht", Mischtechnik auf starkem Papier, ca. 45,5 x 32 cm, signiert, datiert 1919

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

21.10.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oscar Larsen*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.10.2020 - 15:02
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online