Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396-254966/0008

Brillantdamenring

Weißgold 585, 1 Altschliffbrillant 0,38 ct, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, RW 57, 2,5 g øG2

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

21.10.2020 - 15:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.10.2020 - 15:42
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online