Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-456875/0005

Brillant Diamantring zus. ca. 0,85 ct

Gold 585, ein Brillant, Altschliffdiamanten und Diamanterauten, eine Kulturperle, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., RW 54, 3,5 g eine Diamantraute fehltøg3

Expert: Stephan Kutil

27.10.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Datum: 27.10.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online