Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1304

Südeuropa

(ca. 115 Stk. auch viel AR) meist 19./20. Jhdt. dabei Spanien (z. B. Una Peseta 1883, 1900), Italien (z. B. 5 Lire 1875, 2 Lire 1812 B, 20 Lire 1928, Toskana Francescone 1846- Hsp.), Vatikan (z. B. Baioccho Romano 1849, 3 Baiocchi 1849, 10 Soldi 1868), San Marino (10 Lire 1936), (einige Stk. beschädigt) IV/II

Expert: Dr. Norbert Helmwein Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

19.11.2020 - 10:00

Vyvolávací cena: **
EUR 320,-

Südeuropa

+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Datum: 19.11.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online