Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1364

Medaillen/ Rechenpfennige

(6Stk.) 1.) Erzgebirge a.) Jonas und der Walfisch/ Christi Auferstehung, AR Klippe, alter Abguss. Katz vgl. 496. =17,35 g= (geh.) IV b.) David und Goliath/ David und Jonathan, AR, alter Abguss. Katz vgl. 306. =18,46 g= (alt geh., war vergoldet) III- 2.) Altötting Wallfahrtsmedaille, AE Vergoldet, 18. Jh.? III 3.) Napoleon III. AE Medaille 1856, in orig. Etui. II 4.) Rechenpfennige, Nürnberg (2 verschiedene) II

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

19.11.2020 - 10:00

Vyvolávací cena: **

Medaillen/ Rechenpfennige

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Datum: 19.11.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online