Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2131

Marianerkreuz

, Bruststkreuz, AR - emailliert, punziert und Herstellermarke FR = F. Rothe, am orig. Band, im orig. Etui, dazu Schreiben bezüglich der Trageberechtigung für Joseph von Baechle 1897, kleine Tragespuren, II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

20.11.2020 - 14:00

Vyvolávací cena: **

Marianerkreuz

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 20.11.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online