Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2132

Pius-Orden

, Set zum Kommandeur mit Stern, Kommandeurkreuz AR - vergoldet und emailliert, punziert und Herstellermarke FR = F. Rothe, am orig. Band, im orig. Etui, Bruststern AR - emailliert, punziert und Herstellermarke FR = F. Rothe, an Nadel, im orig. Etui, dazu Abschrift zum Verleihungsschreiben 1903, ex Joseph von Baechle, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

20.11.2020 - 14:00

Vyvolávací cena: **
EUR 1.500,-

Pius-Orden

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 20.11.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online