Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2142

Ehrenzeichen vom Roten Kreuz,

1. Kl. mit KD, AR - emailliert, punziert (Wiener Dianakopfpunze 1872-1922) und Herstellermarke G. A. S. = G. A. Scheid, am orig. Band, sehr feine Fertigung in der Ausführung mit großem Lorbeer/Eichenkranz, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

20.11.2020 - 14:00

Vyvolávací cena: **
EUR 1.000,-

Ehrenzeichen vom Roten Kreuz,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 20.11.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online