Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036721/0037

Deutsche Deckeldose, 4. Viertel 19. Jahrhundert

Silber, innen vergoldet, achteckig, ovaler Scharnierdeckel, deutsche Amtspunze ab 1888, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, L x B x H ca. 12,5 x 9,5 x 8 cm, ca. 287 g, Druckstellen, berieben, fleckig

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

22.10.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.10.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020