Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037680/0030

Hannes Baier *

(Innsbruck 1941 geb.) Am Markt in Montenegro, signiert unten rechts: H Baier, Aquarell auf Papier, ca. 48 x 36 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.10.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Hannes Baier *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.10.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020