Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 195-037549/0009


Konvolut von 27 Stück Druckgrafik


Porträts, vorwiegend von Regenten und Angehörigen diverser europäischer Länder bzw. Familien, zumeist Kupferstiche, Barock bis 19. Jahrhundert, Stecher aus Augsburg (wie Johannes Esaias Nilson, Ernst A. Zimmermann, Dresden), Leipzig (F. A. = Fricke - E. Pönicke), Frankreich (Larmessin, J. Lante, etc., nach Isabey, Gerard): u. a. Maria Antonia, Delphina Francial, geb. Erzherzogin v. Österreich, Friedrich v. Preußen, Elise v. Preußen, Constantin und Alexandra Feodorowna v. Russland, Katharina II., Louise Auguste v. Dänemark-Norwegen, Max Emanuel von Bayern, Maria Amalia von Sachsen, Comte de Cazes, Montaigne, Murat, Mme. Récamier, Catherine Breughel, Francois Duc de Broglie (Ko) Ruf 500

Provenienz: Kunstsammlung Otto Wessner (1851-1921), St. Gallen.

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner
+43-662-87 16 71

experts-salzburg@dorotheum.at

22.10.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Konvolut von 27 Stück Druckgrafik


Porträts, vorwiegend von Regenten und Angehörigen diverser europäischer Länder bzw. Familien, zumeist Kupferstiche, Barock bis 19. Jahrhundert, Stecher aus Augsburg (wie Johannes Esaias Nilson, Ernst A. Zimmermann, Dresden), Leipzig (F. A. = Fricke - E. Pönicke), Frankreich (Larmessin, J. Lante, etc., nach Isabey, Gerard): u. a. Maria Antonia, Delphina Francial, geb. Erzherzogin v. Österreich, Friedrich v. Preußen, Elise v. Preußen, Constantin und Alexandra Feodorowna v. Russland, Katharina II., Louise Auguste v. Dänemark-Norwegen, Max Emanuel von Bayern, Maria Amalia von Sachsen, Comte de Cazes, Montaigne, Murat, Mme. Récamier, Catherine Breughel, Francois Duc de Broglie (Ko) Ruf 500

Provenienz: Kunstsammlung Otto Wessner (1851-1921), St. Gallen.

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner
+43-662-87 16 71

experts-salzburg@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.10.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020


** Kupní cena bez kupní ceny a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.