Čís. položky 195-039014/0001

Johann Fischbach

Johann Fischbach - Klenoty, umění a starožitnosti

(Schloß Grafenegg/Krems 1797-1871 München) Ansicht von Wels, Hausruck-Kreis, Oberösterreich, färbige Chromolithographie, in der Platte signiert: "Fischbach del. - Jos. Zahradnicek senior lith.", aus Fischbach: "Das pittoreske Oesterreich", Wien, Leykum, 1840-1846, ca. 12,5 x 18,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner

22.10.2020 - 15:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Johann Fischbach

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.10.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020