Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037243/0003

Emil Keyser

(Stans, Schweiz 1846-1923 München) Mädchen mit Blütenkranz und Bauernbub am Bachufer, signiert und datiert unten links: E. Keyser München (18)84, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 54 x 38 cm, restauriert, Krakelee, Retuschen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.10.2020 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Emil Keyser

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.10.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020