Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038403/0004

Toni Knapp *

(Schwaz i. Tirol 1902-1997) Gartenblumenstrauß, geritzt signiert unten rechts: Toni Knapp, Öl auf Pressplatte, ca. 56 x56 cm, gerahmt, kleine Kratzspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

22.10.2020 - 15:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Toni Knapp *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.10.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.10. - 22.10.2020