Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.)
Graskopf, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 29/35, Kaltnadelradierung auf Zinkklischee auf Velin, Druckplattengröße ca. 39,5 x 30,7 cm, Blattgröße ca. 64 x 49 cm (SLS) Ruf 700

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:01

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.)

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020