Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 15

Zoran Antonio Music *

(Bukovica 1909-2005 Venedig)
Collina Dalmata (Hügel in Dalmatien), signiert: Music, datiert: 1968, betitelt, Pastellkreide auf Papier, Blattgröße ca. 21 x 29,7 cm, linke Ecke mit leichtem Knick, Passepartout, UV-Schutzverglasung, gerahmt (SLS) Ruf 900

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:05

Dosažená cena: **
EUR 2.176,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Zoran Antonio Music *

(Bukovica 1909-2005 Venedig)

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020