Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Peter Kogler *

(Innsbruck 1959 geb.)
Ameise, Unikat, signiert: Peter Kogler, datiert: 2010, gewidmet in Bleistift: für Erich, Rollerballpen in Rot, auf Velin, ca. 50 x 65 cm, blattversilberter Rahmen mit alter Verglasung (SLS) Ruf 1.000

Provenienz:
Galerie Tanglberg, Vorchdorf;
Privatsammlung, Oberösterreich

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:09

Dosažená cena: **
EUR 4.096,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Peter Kogler *

(Innsbruck 1959 geb.)

Provenienz:
Galerie Tanglberg, Vorchdorf;

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020