Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Bogdan Pilatowicz *

(Warschau 1957 geb., tätig in Linz)
Frage mich etwas, signiert: Pilato, rückseitig signiert: Pilatowicz, datiert: 2015, betitelt, Mischtechnik aus Midas, Alkyd und Öl auf Holz, ca. 100 x 70 cm (SLS) Ruf 800

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:09

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Bogdan Pilatowicz *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020