Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Lukas Johannes Aigner*

(Linz 1974 geb.)
Studien am lebenden Modell, signiert: Lukas Johannes Aigner, datiert: (20)01, Öl auf Platte, ca. 62 x 90,5 cm, Kratzspuren, gerahmt (SLS) Ruf 500

Provenienz:
Aus einer Linzer Privatsammlung

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:11

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Lukas Johannes Aigner*

(Linz 1974 geb.)

Provenienz:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020