Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007)
Damenakt, signiert: A. Frohner, datiert: 1990, Mischtechnik aus Öl, Aquarell und schwarzer Kreide auf Papier, Blattgröße ca. 43 x 70 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 450

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:14

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007)

Provenienz:
Privatsammlung, Wien

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020