Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 44

Alfred Kornberger *

(Wien 1933-2002)
Sitzender Damenakt, signiert: Kornberger, datiert: (19)83, Mischtechnik aus Aquarell, Pastellkreide und Bleistift, Blattgröße ca. 49,5 x 37 cm, Passepartout (SLS) Ruf 700

Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:18

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Alfred Kornberger *

(Wien 1933-2002)

Provenienz:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020