Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

Theo Linz *, recte Theodor Julius Geyer

(Linz 1928-2009)
Wodins wilde Jagd, signiert: Theo Linz, datiert: 2003, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 200 x 88 cm (SLS) Ruf 450

Provenienz:
Privatsammlung, Linz

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:17

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

(Linz 1928-2009)

Provenienz:
Privatsammlung, Linz

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020