Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 58

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012)
Imaginäre Landschaft, um 2007, Öl auf Karton, ca. 70 x 100 cm (SLS) Ruf 400

Gutachten:
Jenö Zseller, Autor der 2007 erschienen Monographie zum Künstler, Justizexperte für Kunstobjekte, 28. November 2019.

Provenienz:
Privatbesitz, Budapest

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:21

Dosažená cena: **
EUR 1.664,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012)

Gutachten:

Provenienz:
Privatbesitz, Budapest

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020