Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 71

Albrecht Dunzendorfer *

(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt)
Mühlviertler Vierkanthof, signiert: A. Dunz, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 44 x 60 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:23

Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Albrecht Dunzendorfer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020