Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 78 -

Max Hirschenauer *

(Schärding 1885-1955)
Herbstlandschaft am Innufer, signiert: M Hirschenauer, Öl auf Karton, ca. 60 x 74 cm, teils blattvergoldeter Rahmen (SLS) Ruf 1.400

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:28

Dosažená cena: **
EUR 1.943,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Max Hirschenauer *

(Schärding 1885-1955)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020