Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 98 -

Anton Lutz *

(Prambachkirchen 1894-1992 Linz)
Stehender Damenakt, monogrammiert: A. L., datiert: (19)74., Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 20,5 x 14,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 450

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:36

Dosažená cena: **
EUR 1.230,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Anton Lutz *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020