Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 133

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957)
Motiv aus dem Wienerwald, signiert: Anton Filkuka, Pastellkreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 57 x 64 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt (SLS) Ruf 500

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:44

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:44
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020