Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 134

Albert Ritzberger

(Pfaffstätt 1853-1915 Linz)
Bildnis eines bärtigen Mannes, rückseitig Nachlassstempel: Nachlaß Albert Ritzberger 1915., Öl auf Karton, ca. 57,5 x 40 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (SLS) Ruf 450

Provenienz:
Aus einer Linzer Privatsammlung

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:46

Dosažená cena: **
EUR 960,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:

Albert Ritzberger

(Pfaffstätt 1853-1915 Linz)

Provenienz:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020