Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 142

Maler des 19. Jahrhunderts

Der Canale Grande in Venedig mit der Kirche Santa Maria della Salute, Öl auf Leinwand, ca. 31 x 51,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 700

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:46

Dosažená cena: **
EUR 1.152,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Maler des 19. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020