Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

Peter Julius Hoyer

(Dänemark 1827-1905)
Spanische Feluken vor einem mediterranen Hafen, signiert: P. Hoyer, datiert: 1874, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 61 x 106,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (SLS) Ruf 1.400

Provenienz:
Christie's London, 11. November 1999, Los 475;
Privatbesitz, Linz

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:47

Dosažená cena: **
EUR 1.792,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Peter Julius Hoyer

(Dänemark 1827-1905)

Provenienz:
Privatbesitz, Linz

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:47
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020