Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 146

Frantisek Horejc *

(Prag 1885-1963)
Cairo, signiert: Horejc Fr., betitelt, Öl auf festem Karton, ca. 34,5 x 44,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:48

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Frantisek Horejc *

(Prag 1885-1963)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:48
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020