Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 150

Bernd Werner, tätig um 1900

Rabbiner im Disput, signiert: B. Werner, Öl auf Leinwand, ca. 41,5 x 52,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 800

Provenienz:
Österreichischer Privatbesitz

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:49

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Bernd Werner, tätig um 1900

Provenienz:
Österreichischer Privatbesitz

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:49
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020