Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 158

Eduard Handel-Mazzetti

(Innsbruck 1885-1950)
Innsbruck - Maria Theresien Straße, signiert: Edo v. Handel-Mazzetti., datiert: 1946, Aquarell über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 36 x 29,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 800

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:52

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Eduard Handel-Mazzetti

(Innsbruck 1885-1950)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:52
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020