Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Michael Aumayer

(Linz 1795 geb.)
Porträt des Linzers Anton Schulz, signiert und datiert: Aumayer: p 1830., bezeichnet: Anton Schulz 1803 geb., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 60,5 x 47 cm, blattvergoldeter Rahmen (SLS) Ruf 1.000

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:54

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Michael Aumayer

(Linz 1795 geb.)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:54
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020