Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 201

Altschliffbrillant Brosche zus. ca. 1,10 ct, Erzeugnis Fa. Drobny Linz

Gold/Weißgold 750, ca. 40 x 27 mm, Handarbeit, 11,4 g (AM) Ruf 1.100øG11

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

10.11.2020 - 15:05

Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 3.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020