Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105104/0040

Steinrelief, Maskeron mit herausgestreckter Zunge,

Sandstein, ca 40 x 33 x 20 cm, Kanten bestoßen, 19. Jh., (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

21.10.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 21.10.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online