Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024995/0007

Rudolf Blum *

(Wien 1895-1973) Straßenmarkt, zweimal signiert: Blum R sowie: Blum, rückseitig betitelt: Basar in Sarojevo (sic!), Öl auf Holz, ca. 94,5 x 109 cm, gerahmt, Rahmen an den unteren Ecken beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Rudolf Blum *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online