Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025465/0001

Maler 1. Drittel 20. Jahrhundert

Kanal in Venedig, undeutlich signiert, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 30,5 x 16 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online