Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025312/0035

Nach Johann Nepomuk Passini

(Wien 1798-1874 Graz) Villa Wickenburg, Kreidelithographie, bezeichnet, ca. 22 x 31 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Nach Johann Nepomuk Passini

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online