Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025001/0006 -

Rembrandt Harmensz van Rijn

Rembrandt Harmensz van Rijn - Obrazy

(Leiden 1606-1669 Amsterdam) Schule/school, wohl 17. Jahrhundert Portrait eines Herren mit Hut und weißem Kragen, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 43 x 36,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:

Rembrandt Harmensz van Rijn

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online