Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025475/0006

Ludwig Bürgel *

(Wien 1901-1980 Seekirchen) Mondsee mit der Drachenwand, signiert: Ludwig Bürgel, Öl auf Leinwand auf Holz, ca. 29,5 x 39 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online