Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025010/0016

Wilhelm Kaufmann *

(Wien 1895-1975) Sanary-sur-Mer an der Cote d'Azur, signiert: Wilhelm Kaufmann, betitelt: Sanari, Farbstift auf festem Papier, ca. 45 x 62 cm, Prägestempel: Schoeller Stern, Einriß unten mittig, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:

Wilhelm Kaufmann *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online