Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025159/0005

Herbert Wagner*

(Heiligenbrunn 1931 geb., tätig in Freistadt) Der stille Winkel, monogrammiert (ligiert): H W, datiert: (19)79, Öl auf Hartfaserplatte ca. 45 x 50 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Herbert Wagner*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online