Hermann K. Elmer *
(1929 geb.) Lebenswerk-Bergbau, rückseitig signiert: H. Elmer, datiert: (19)98, Öl-Mischtechnik mit Jutte auf festem Karton, ca. 70 x 91 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.10.2020 - 15:29
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hermann K. Elmer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.10.2020 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-