Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025350/0001

M. Prohaska

(tätig im 20. Jahrhundert) Bachlandschaft mit Schilf Schnitterin, signiert: M. Prohaska, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 90 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:33

Vyvolávací cena:

M. Prohaska

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online