Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025412/0028

Theo Linz *, recte Theodor Julius Geyer

(Linz 1928-2009) Phrophetie nullus mysticus Apocalipsis, signiert: Theo Linz, datiert: 2003, betitelt, ca. 200 x 88 cm, Druckstelle

Provenienz: Privatsammlung, Linz

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

27.10.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.10.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online