Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 103-006831/0007

Tiffany & Co Elsa Peretti "Diamonds by the Yard" Armkette

Platin 950, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Länge ca. 18 cm, 1,9 gøp2, Box mit Gebrauchsspuren liegt bei

04.11.2020 - 10:44

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 04.11.2020 - 10:44
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 15.10. - 04.11.2020