Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048822/0005

Diamant Kulturperlen Armreif

Rosegold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, Steckschließe, Sicherheitskette, Innendurchmesser ca. 5 x 5,5 cm, 15,5 gøg15

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Diamant Kulturperlen Armreif

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.10.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.10. - 28.10.2020