Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048847/0011

Kulturperlen Altschliffdiamant Doppelbrosche

Platin 950, Weißgold 750, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,70 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 22,8 g, Perlen fehlen, Klebestellenøg12

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.10.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.10. - 28.10.2020