Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049106/0001

Altschliffdiamant Smaragd Ring

Platin 950, Altschliffbrillanten und Diamanten zus. ca. 1 ct, Smaragd ca. 0,80 ct, Arbeit 1. Drittel 20 Jh., 4,8 g, RW 52øg5

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:32

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.10.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.10. - 28.10.2020